Bialetti Moka Express na 6 šálků + 250 g Perfetto Moka Classico Bialetti (dárková sada)

 • Moka konvice vyrobena italskou firmou Bialetti, podle samotného zakladatele Alfonso Bialetti, který jako první vyrobil Moka konvičku
 • Vyroben je z kvalitního litého hliníku s černou akrylovou rukojetí a knoflíkem na poklici.
 • Hodí se pro všechny typy sporáku kromě indukčních.
 • Na 6 šálků
 • Vezměte prosím na vědomí, že velikost odpovídá velikosti šálků espresso a ne velikosti běžných kávových a čajových šálků.
 • Dárková sada s 250 g Perfetto Moka Classico Bialetti
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Objednáno
Kód: 177
Značka: Bialetti
1 099 Kč 1 099 Kč / 1 ks
Kategorie: Výhodná balení kávy
Materiál: Hliník
Objem: 6 šálků
Kafista.cz doručení zdarma
Doprava nad 1499 Kč zdarma
Garance doručení nepoškozeného zboží
Výdejní místa po celé České Republice Kafista.cz
Přes 4000 výdejních míst
po celé ČR
Velmi silná káva s vysokým obsahem kofeinu
Nejkvalitnější kávová zrna
Té nejsilnější kávy
Kvalitní zboží s dobrým hodnocením
Ověřené zboží zákazníky
Zboží ověřené 4-5* hodnocením
 • Moka Express Bialetti vznikla z intuice Alfonso Bialetti a od roku 1933 je synonymem italského rituálu pro přípravu dobré kávy. Kdo si mohl vyrobit perfektní kávu na kávu jako vynálezce moka sám? Pro tuto bialetti rozšiřuje jako vynálezce v Itálii a ve světě při přípravě kávy s mokou. Moka Express spolu s perfektním Moka Classico umožňuje všem milovníkům kávy vychutnat si světově nejznámější italský rituus.
 • Moka express Bialetti je výrobek Made in Italy vysoké kvality díky jedinečnému patentovanému, kontrolovatelnému a snadno čistitelnému bezpečnostnímu ventilu. Kromě toho nabízí ergonomickou rukojeť pro usnadnění produktu. Perfektní Moka Bialetti se perfektně hodí k mletí, pražení a chuti. Z pečlivého výběru druhů kávy vzniká perfektní Moka Classico, měkká a aromatická směs. Perfect Moka Classico je vyvážená káva s intenzitou 7. Původ Colombia Excelso dodává sladké vůně květin a sušených plodů, které jsou zesíleny pomalým středním pražením.
 • Jak připravit kávu: Naplňte konvici až k bezpečnostnímu ventilu, vložte trychtýř a přidejte mletou kávu perfektně Bialetti bez stlačení. Zašroubujte nádobu do kotle a pevně ji připojte bez zvedání rukojeti. Umístěte na varnou desku. Počkejte až do konce nádoby, vypněte oheň a vychutnejte si dobrou kávu!
 • V tomto balení najdete 6 šálků Moka Express (250 ml) a balení 250 g Perfetto Moka Classico Bialetti. Velikost Moka Express je v šálku, kávu si můžete vychutnat v šálcích na espresso nebo větších šálcích zcela podle vašich potřeb.
 • Návod k péči od Moka express Bialetti by se měl po použití opláchnout pouze vodou. Nepoužívejte čisticí prostředky. Výrobek se nesmí mýt v myčce, protože by to mohlo vést k poškození výrobku a může tak změnit chuť kávy.

Káva podle tradičního italského rituálu

1

2

3

Made in Italy

Od roku 1933 pro Made in Italy na celém světě.

Patentovaný bezpečnostní ventil

Patentovaný bezpečnostní ventil, inspirovaný a snadno se čistí.

Ergonomická rukojeť

Ergonomická ochrana proti opaření pro pohodlné uchopení.

 

BIALETTI A WWF

BIALETTI A WWF

BIALETTI A WWF

BIALETTI A WWF

Vyberte si kvalitní kávovou směs, která je vhodná pro přípravu kávy s Moka. Naplňte Moka konvici čerstvou vodou s co nejmenším množstvím vápna až po spodní okraj ventilu (ne dále).

Naplňte filtr hojně kávou, aniž byste stlačili kávový prášek. Vytvořte malý kopeček a vyhněte se rozsypání mleté ​​kávy na okraje moka konvičky. Zavřete espresso tak, že horní část pevně našroubujete na moka konvičku a postavíte ji na sporák

Plamen by neměl zasahovat přes boky kávovaru, ale pouze zakrývat spodní plochu, aby káva vybublávala optimální rychlostí a ne příliš rychle. Jakmile je slyšet typické bublání Moka, káva je hotová a sporák lze vypnout.

Nenechávejte kávu vařit příliš dlouho: jinak by se připálila a příliš zhořkla. Vychutnejte si horkou, čerstvě uvařenou kávu a nezapomeňte promíchat tekutinu v horní komoře: protože káva, která vytéká na konci, je méně silná než ta na začátku.

 
Moka Express

Vynález Moka

V roce 1933 se narodilo, co je stále považováno za charakteristiku Itálie na světě: Moka Express. Zdá se, že jeho vynálezci Alfonso Bialetti se podařilo inspirovat při přípravě tohoto úžasného nápadu tím, že pozoroval svou ženu při mytí pomocí starých licivů, velkého hrnce k mytí oblečení vodou a mýdlem. Ve skutečnosti dostala voda z kanálu uprostřed nádoby a byla odlévána na na prádlo přidávaný louhek, prací prostředek pro tehdy použité oblečení.

Jak udělat Moka?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: