Mletá káva LUCIFERS ROAST velmi silná káva s nízkou kyselostí 500g, 100% Robusta

  • ☕️SÍLA - s obsahem kofeinu vyšším než 2,8% nebo až 571mg kofeinu (250ml) mají naše zrna až 6x více kofeinu než běžné kávy a proto prokazatelně patří mezi nejsilnější kávy na světě.
  • ☕️PRAŽENÍ  - vybraná zrna Robusta tradičně pražíme v malých bubnech, což trvá déle a trochu zhořkne, ale sníží se obsah (chlorogenových) kyselinTo je to, co milovníci na našem espressu tolik oceňují.
  • ☕️CHUŤ - Pod hustou cremou chutná naše káva silně, ořechově s jemnými čokoládovými tóny, což z ní dělá pravé italské espresso, které již získalo různá ocenění.
  • ☕️VÍTĚZ TESTU - Již léta patříme mezi nejlépe testovaná kávová zrna na známých testovacích stránkách vergleich.org, topratgeber24.de  a dalších. 
  • ♻️  UDRŽITELNOST  - Ekologické pěstování kávových zrn našimi dlouholetými partnerskými farmáři a následné zpracování se zcela obejde bez použití aditiv či zvýrazňovačů chuti. Naše obaly jsou 100% recyklovatelné, což v konečném důsledku činí celou výrobu udržitelnou. Zbytky kávové sedliny jsou navíc výborným hnojivem pro rostliny nebo se dají dokonce použít jako pleťová maska.
  • ☕️SPOKOJENOST  - Tisíce vracejících se zákazníků potvrzují naši práci a naše služby. 
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 374
499 Kč –40 % 299 Kč 60 Kč / 100 g
Kategorie: Mletá káva
Hmotnost: 0.5 kg
Velikost balení: 500g
Druh kávovníku: Robusta
Doporučená příprava: Espresso, Moka konvička, Automatické kávovary
Forma kávy: Mletá káva, Směs
Kyselost: Nízká kyselost
Zěmě původu: Brazílie, Indie
Mletá 500g
499 Kč –40 %

Cenná zrna se praží ve velmi malých dávkách o maximální hmotnosti 5 kg pomocí procesu pražení v bubnu, aby bylo zajištěno rovnoměrné upražení každého zrna. Toto řemeslné zpracování v kombinaci s ručně sbíranými zrny Robusta dělá z každého šálku espressa LUCIFER'S ROAST chuťový zážitek. Zkus to! Poznáte ten rozdíl.

Pro všechny, kterým káva nikdy není dost silná

Nemůžete ráno nic dělat bez kofeinu? Milujete kávu a pijete několik šálků denně? Potřebujete jen občas trochu nabít energii? LUCIFER'S ROAST je jednou z nejsilnějších káv dostupných na prodej v Evropě. Zrna Robusta zajišťují velmi jemnou cremu, pod jejímž povrchem najdete čistou energii v podobě kofeinu.

Tato káva vás během okamžiku dostane z únavy a dodá vám téměř věčně trvající chuť do akce. Skutečný energetický nápoj.

 
Lucifer's Roast šálek silné kávy

od KIQO - Oblíbené mezi znalci

KIQO a zejména tradiční pražené Aroma, Classico a Cremoso - je již dlouho zasvěceným tipem evropských baristů. V každém šálku můžete ochutnat manufakturní produkci s důrazem na detail. Ručně sbírané a pražené v malých bubnech o maximální hmotnosti 5 kg jsou rozdílem od průmyslově vyráběné masové kávy. To nám umožňuje zaručit rovnoměrné pražení, silné tělo a nezaměnitelné aroma. Se vzácnými zrny Robusta vytváříme velmi nízkokyselou a zároveň povzbuzující kávu. S naším LUCIFER'S ROAST jsme zcela upustili od používání komerčních zrn Arabica, abychom umožnili co nejméně hořkých látek vyvinout v maximální síle.

  

Extrémně silné kapsle na kávu Lucifer pražená kiqo na espresso

Luciferská akce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: