Ruční mlýnek na kávu z nerezové oceli - 6 stupňů mletí kávy - včetně čistícího kartáčku a lžičky

☕️ 6 stupňů nastavení stupně mletí: Díky přesnému kuželovému mlýnku z nerezové oceli lze nastavit stupeň mletí mlýnku na kávu v 6 stupních.

☕️ Perfektně se drží: Mlýnek na kávu Milu díky svému tvaru skvěle padne do ruky a tak máte perfektní přilnavost k mletí kávy.

☕️ Snadné mletí: Díky kuželovému mlýnku z Edelsthal a ergonomické rukojeti ručního mlýnku na kávu jde mletí kávy velmi snadno a rychle.

☕️ Snadné naplnění: mlýnek na kávu Milu je dodáván s kávovou lžičkou a má odnímatelné víko, které umožňuje rychlé plnění kávových zrn, aniž by se obtížně šroubovalo.

☕️ Snadné čištění: Díky dodávanému kartáčku lze ruční mlýnek na kávu velmi rychle a snadno čistit, takže si můžete denně vychutnat čerstvou kávu z čistého mlýnku na kávu.

Můžeme doručit do:
11.12.2023
Skladem
Kód: 261
Značka: Milu
1 090 Kč 1 090 Kč / 1 ks
Kategorie: Příprava kávy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.37 kg
Kafista.cz doručení zdarma
Doprava nad 1499 Kč zdarma
Garance doručení nepoškozeného zboží
Výdejní místa po celé České Republice Kafista.cz
Přes 4000 výdejních míst
po celé ČR
Velmi silná káva s vysokým obsahem kofeinu
Nejkvalitnější kávová zrna
Té nejsilnější kávy
Kvalitní zboží s dobrým hodnocením
Ověřené zboží zákazníky
Zboží ověřené 4-5* hodnocením

Káva nás probudí a probudila i nás z MILU, když jsme navrhli kvalitní a zároveň inovativní ruční mlýnek na kávu, který nabízí mnohem více a přináší do našeho života trochu nostalgie. Malá, hnědá kávová zrna mají asi 600 různých aromat. Ale bez ohledu na to, zda je čokoládová, ořechová nebo ovocná, jednou se rozemele na prášek a během krátké doby vyprchá. Čerstvě mletá káva má tedy zcela zvláštní aromatickou vůni a chutná tak nejlépe. Tuto vůni už nemusíte v kavárně hledat, protože skutečná chuť nyní přichází z mlýnku na kávu MILU!

 

 

Milu znamená kvalita z Německa

Náš elegantní mlýnek na kávu MILU si nejen zachoval svůj autentický šarm, ale pracuje velmi šetrně a rovnoměrně, a vyskytující se teplota při mletí zůstává velmi nízká. Z toho se těší aromatické látky zrn které mohou rozvíjet svou jemnou chuť. Milovníci kávy se zase těší z nízké hladiny hluku a snadného plnění kávových zrn přiloženou dávkovací lžičkou.

 

 

Naše výhoda!

 Díky svému estetickému vzhledu ve spojení s ergonomickou rukojetí se s mlýnkem snadno manipuluje a mletí kávy je hračka.

S šesti stupni mletí lze připravit mletou kávu pro nejrůznější požitek z kávy.

 

Doporučujeme stupeň mletí

1-2 na espresso

2-3 pro moka konvice

3-4 pro překapávanou kávu

4-5 pro french press

5-6 pro Cold Brew Coffee

 

 

A to není vše!

Abyste měli z kávového mlýnku co největší radost a vše fungovalo spolehlivě, dostanete něco navíc. Kávová zrna obsahují oleje, které zanechávají mastný film a mohou se rychle žluknout. Dodávaný kartáč usnadňuje čištění vnitřního prostoru a káva zůstane čerstvá.

Upozornění pro vás: Po cca 15 kg mletých zrn by měl být mlýnek důkladně vyčištěn.

Uschovejte čerstvě mletou kávu v náhradní sklenici pokud možno v chladu, tmě a dobře uzavřenou, avšak ne déle než dva týdny

 

Německá kvalita Milu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: