Mletá káva GUGGENHEIMER 250g | Supreme Blend | Pražená extra pomalu | málo hořkých látek | Nejlepší pro espresso

☕️ EXTRA POMALU PRAŽENÉ: Při běžném průmyslovém pražení se kávová zrna praží 2 - 5 minut při velmi vysokých teplotách. Výsledkem je káva, která často chutná příliš kysele a hořce. Dobré věci stojí nějaký ten čas. Věnujeme více času pečlivému a pomalému pražení kávy Guggenheimer po dobu 30 minut. Nežádoucí kyseliny a hořké látky jsou šetrně odbourávány.

☕️ PLNÁ CHUTI: Káva Guggenheimer chutná jinak než mnoho káv, které se často skládají ze 100% zrn Arabica a jsou poněkud kyselé. K vytvoření chuťového zážitku, který známe z italských kaváren, používáme také vysoce kvalitní zrna Robusta. Ty dodávají kávě oříškové, čokoládové, lehce zemité a plné aroma.

☕️ BARISTA QUALITY: Abychom vám poskytli ten nejlepší chuťový zážitek, používáme pouze kávová zrna té nejlepší kvality. Kávová zrna vybíráme s láskou a péčí. Odebíráme je pouze přímo od vybraných farmářů z nejlepších oblastí pěstování kávy na světě. Věříme, že pití kávy je jedním z nejkrásnějších rituálů dne. Dejte si pauzu, relaxujte a užijte si tento okamžik, protože si tento okamžik zasloužíte.

☕️ TOP KVALITA, VYROBENO V ITÁLII: Kávu pražíme v malé italské vesničce jižně od Neapole. Abychom vám poskytli ten nejlepší chuťový zážitek, používáme pouze kávová zrna té nejlepší kvality. Zrnka kávy pro směs SUPREME pocházejí od farmářů z Brazílie, Kolumbie, Etiopie a naše Robusta z Indie a Vietnamu.

☕️ Balení v aroma: - káva tak vydrží déle čerstvá. Doba použitelnosti minimálně 12 měsíců v neotevřeném stavu.

Můžeme doručit do:
27.6.2024
Skladem
Kód: 288
Značka: Guggenheimer
229 Kč 92 Kč / 100 g
Kategorie: Mletá káva
Hmotnost: 0.25 kg
Velikost balení: 250g
Druh kávovníku: Arabica/Robusta
Doporučená příprava: Moka konvička
Forma kávy: Mletá káva, Směs
Kyselost: Nízká kyselost
Zěmě původu: Etiopie, Brazílie, Indie, Kolumbie, Vietnam

 

 NÍZKÁ KYSELOST A HOŘKOST

Dobré věci stojí nějaký ten čas. Pečlivě zušlechťujeme kávu Guggenheimer po dobu až 30 minut pomocí procesu pražení v bubnu při nízké teplotě. Kyseliny a hořké látky se tak odbourávají obzvlášť šetrně.

 

 

BARISTA KVALITA VYROBENÁ V ITÁLII

Každý šálek kávy Guggenheimer je výsledkem více než 80 let zkušeností s pražením. Kávu pražíme v malé vesničce v Itálii jižně od Neapole.

 

 

PERFEKTNÍ PRO ESPRESSO A FILTROVÁNÍ

Káva je ideální pro moka konvice, french pressy, filtrační kávovary, ruční filtry a lze ji také použít v některých portafiltrech.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: