O nás

 

Vítejte na Kafista.cz, domově opravdových milovníků kávy a místě, kde se spojují kultury. Jsme tým, který na svých cestách po světě zjistil, že v naší nádherné České republice je ještě tolik kávových specialit k objevení. Myšlenka na tento projekt se zrodila s cílem obohatit kávovou scénu v České republice o světové kávové bestsellery, které byste jinde u nás jen těžko našli.

 

Dnes už disponujeme pražírnou v Itálii jejíž zkušenosti sahají 50 let do historie. Káva Kafista je Česko-Italská fúze kávy, kde se spojuje Italská tradice kombinovaná s Českou chutí a nápadem. Kafista je zkrátka to co vznikne, když se spojí Čech a Ital. Díky tomuto spojení Vám jsme schopni nabídnout něco skutečně netradičního a jedinečného.

 Kafista produkuje Fairtrade kávu, naše pražírna je součástí SCA. Aktuálně disponujeme více jak 30 druhy kávy, ze kterých děláme ty nejchutnější kávové směsi. Samozřejmostí naší produkce je také jednodruhová káva výběrová káva. Výběrovou kávu u nás naleznete minimálně každý půl rok novou, protože dobře víme, že naši zákazníci rádi objevují nové chutě.

Díky této solidní základně jsme schopni doručovat čerstvou kávu přímo k Vám do kavárny, kanceláře, nebo domů až z Itálie. A kdo může jen tak říct, že je pije opravdu čerstvou Italskou kávu? 

Kávu zabalíme podle Vašich požadavku třeba i do Vašich obalů a pod Vaším logem se vší precizností a kvalitou. Protože víme co děláme.

 

Naše další kávy ze světa

Téměř 90% našeho sortimentu mimo kávu Kafista je unikátních a jinde v České republice se jen stěží objeví. Ale ve světě se tyto výjimečné produkty díky své kvalitě a jedinečnosti dostaly na přední prodejní příčky. Rozhodli jsme se, že je čas to změnit, zdálo se nám to nefér, a tak jsme se pustili do práce - vyhledáváme pro vás vynikající kávové produkty, které získaly výborné hodnocení 4 až 5 hvězdiček a prošly náročnou zkouškou na globálním trhu. No a samozřejmě také zkoušekou u Kafisty, protože co nechutná nám, nenabídneme Vám!

 

 

Cílem Kafista.cz je nabídnout jak prvotřídní kávová zrna pro váš každodenní šálek espresso nebo cappuccina, tak kvalitní produkty pro přípravu kávy přímo u vás doma. Naším cílem je, abyste si mohli užívat kávu tak, jak se vám líbí a jak si ji nejvíce užijete.

 

Musíme se přiznat, že máme slabost pro silnou kávu. Proto v našem eshopu naleznete také exkluzivní výběr silných káv s vysokým obsahem kofeinu. Tyto kávy nejenže vás zaručeně nakopnou do nového dne, ale také vás potěší svým výjimečným chutovým profilem. U nás není síla na úkor kvality.

 

 

 

Takže, pokud hledáte nové chutě, nebo jen milujete kávu a chcete objevit něco nového, Kafista.cz je tady pro Vás. Těšíme se na společnou cestu plnou nových objevů a kávových zážitků! Nebo třeba u společného šálku třeba té naší silné kávy :)

 

S láskou a tradicí

Tým Kafista