Mletá káva GUGGENHEIMER 250g | Gurmánská Arabica | Pražená extra pomalu | málo hořkých látek | Nejlepší pro moka konvici

☕️ PLNÁ CHUTI : GOURMET ARABICA káva mletá, středně pražená, plná s lehce ovocným a květinovým nádechem, směs je vhodná zejména pro cappuccino a latte macchiato.

☕️ BARISTA QUALITY:  Abychom vám poskytli ten nejlepší chuťový zážitek, používáme pouze kávová zrna té nejlepší kvality. Zrna kávy vybíráme s láskou a péčí. Odebíráme je pouze přímo od vybraných farmářů z nejlepších oblastí pěstování kávy na světě. Věříme, že pití kávy je jedním z nejkrásnějších rituálů dne. Dejte si pauzu, relaxujte a užijte si tento okamžik, protože si tento okamžik zasloužíte.

☕️ PERFEKTNÍ PŘÍPRAVA: Káva Espresso, Café Creme nebo Cappuccino Guggenheimer Coffee je ideální pro Moka konvice, French pressy, kávovary na filtrovanou kávu, ruční filtry a lze ji použít i v přístrojích s portafiltrem.

☕️ ŠPIČKOVÁ KVALITA, VYROBENO V ITÁLII: Každý šálek kávy obsahuje zkušenosti více než 80 let řemeslného pražení. Kávová zrna pražíme, poté pražená zrna kávy odpočívají 72 hodin. Teprve poté se zrna rozmixují, melou a vakuově balí do 250g aroma sáčků – káva tak zůstane déle čerstvá. Doba použitelnosti minimálně 12 měsíců v neotevřeném stavu.

☕️ PŮVOD: Kávu pražíme v malé italské vesničce jižně od Neapole. Abychom vám poskytli ten nejlepší chuťový zážitek, používáme pouze kávová zrna té nejlepší kvality. Zrna GOURMET ARABICA pocházejí od vysokohorských farmářů z Brazílie, Kolumbie a Etiopie.

 
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Skladem
Kód: 363
Značka: Guggenheimer
249 Kč 100 Kč / 100 g
Kategorie: Mletá káva
Hmotnost: 0.25 kg
Velikost balení: 250g
Druh kávovníku: Arabica/Robusta
Doporučená příprava: Moka konvička
Forma kávy: Mletá káva, Směs
Kyselost: Nízká kyselost
Zěmě původu: Etiopie, Brazílie, Kolumbie

 

 NÍZKÁ KYSELOST A HOŘKOST

Dobré věci stojí nějaký ten čas. Pečlivě zušlechťujeme kávu Guggenheimer po dobu až 30 minut pomocí procesu pražení v bubnu při nízké teplotě. Kyseliny a hořké látky se tak odbourávají obzvlášť šetrně.

 

 

BARISTA KVALITA VYROBENÁ V ITÁLII

Každý šálek kávy Guggenheimer je výsledkem více než 80 let zkušeností s pražením. Kávu pražíme v malé vesničce v Itálii jižně od Neapole.

 

 

PERFEKTNÍ PRO ESPRESSO A FILTROVÁNÍ

Káva je ideální pro moka konvice, french pressy, filtrační kávovary, ruční filtry a lze ji také použít v některých portafiltrech.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: