BrewJar - příprava Cold Brew kávy - jemný dvouvrstvý filtr z ušlechtilé oceli (1000ml)

- Skleněná konstrukce včetně prefesionálního dvouvrstvého filtru

- Obsah 1000 ml

- Šroubovací uzávěr

- Německá kvalita značky DripDrip

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Skladem
Kód: 243
Značka: DripDrip
890 Kč 890 Kč / 1 ks
Kategorie: Cold Brew
Hmotnost: 0.7 kg

Promyšlené a kvalitní

Objev s přípravkem BrewJar perfektní druh přípravy na kávy. Nežádoucí kyseliny a hořké látky zůstávají mimo. Káva Cold Brew (také známá jako "Dutch Coffee" nebo "Japanese Coffee") chutná ovocněji než horká uvařená káva. Ledově chlazený Cold Brew, přirozené osvěžení se skvěle se hodí do koktejlů a dalších nápojů, například v Cold Brew Tonic.

Cold Brew dostaneš v populárních barech a kavárnách – s Brewar si ho nyní můžete užívat doma. Ať už milovníky kávy, požitkáře nebo objevitele: se svým jasným designem, promyšlenou funkcí a kompaktní velikostí najde BrewJar své místo i ve Vaší domácnosti.

  

Vysoce kvalitní sklo

Ušlechtilé materiály a nejlepší zpracování

U Brewar jsou instalovány pouze vysoce kvalitní materiály. Značkové sklo od Quattro Stagioni se vyrábí již generace v Itálii. Robustní filtr je z potravinářské ušlechtilé oceli a vyznačuje se nejlepším zpracováním. Přitom se Brewar vzdává plastu.

 

blízko filtru

 

Dvouvrstvý filtr pro čistý požitek z kávy

Filtr je jádrem otvoru BRWJAR. Na rozdíl od jiných přípravků Cold-Brew-obsahuje speciální filtr BREWJAR ze dvou vrstev: jedlá voštinová struktura propůjčuje filtru stabilitu a doplňuje druhou vrstvu z ultra jemné nerezové sítě. Tak budete mít nejen dlouho radost ze svého Brwjaar, ale získáte také mimořádně čistý Cold Brew – zcela bez rušivých sedimentů.

 

Uložení skla

Perfektní těsnění – praktické uložení

Filtr je opatřen odnímatelným těsněním z potravinářského silikonu: Tak je bratr Brewar již při procesu spařování vzduchotěsně uzavřen a pro ještě lepší extrakci lze dokonce rozčesat.

Hotový povlak Cold Brew lze hygienicky uchovávat v sklenici Quattro-Stagionu a vydrží až jeden týden.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: