Melitta Gourmet sada filtračních sáčků 1x4 - 80ks (originální hnědá)

  • Pro dokonalé aroma – nezávisle na počtu šálků: Filtrační sáčky v přírodní hnědé barvě pro vyvážený a aromatický chuťový zážitek z každého připraveného hrnku, velikost 1x4
  • Ještě větší rozmanitost aroma vaší překapávané kávy: zesílení průchodu jemných kávových olejů díky aromatickým pórům, perfektní rozvinutí, zjemnění a zaoblení aroma díky aromatickým zónám
  • Obzvláště odolné proti roztržení díky extra stabilnímu dvojitému švu, přesně padnoucí
  • Ekologická příprava kávy: Výroba filtračních sáčků podle certifikace FSC, kompostovatelná
  • Rozsah dodávky: Melitta Gourmet filtrační sáčky 1 x 4, přírodní hnědá, 80 kusů v balení
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Skladem
Kód: 354
Značka: Melitta
99 Kč 1 Kč / 1 ks
Kategorie: Filtrovaná káva
Hmotnost: 0.1 kg

Klasika pro perfektní kávu

Melitta filtrační sáčky Gourmet, 1x4, hnědé

Jak lze takto vyspělý produkt jako filtrační sáčky Melitta Gourmet ještě vylepšit? Odpověď: se speciálním aromatem Plus Aromatické štěrbiny ve tvaru S propouštějící cenné kávové oleje. Výsledek: Vynikající chuť plné chuti s prokazatelně lepším výsledkem kávy. Hodný gurmána.

 
Aromapor PLUS

Papír Aromapor PLUS

Speciálně vyvinuté aromatické štěrbiny nechají cca 2 x více kávových olejů než běžné filtrační sáčky. Tyto oleje obsahují více než 800 kávových aromat. To vám dodá ještě větší rozmanitost aroma a zcela zvláštní chuťový zážitek z překapávané kávy!

Aromatické zóny

Patentované aromatické zóny

Díky patentovanému systému se třemi různými aromatickými zónami se uplatní plné aroma překapávané kávy.

3. Zóna – zaoblení: Horní zóna zabraňuje vzniku hořké chuti a zaručuje zaoblené aroma. 2. Zóna – zjemnění: Střední zóna podporuje rovnoměrné vaření a zjemňuje tak aroma vaší kávy. 1. Zóna – rozložená: Nejnižší zóna, tzv. "spařovací zóna", zajišťuje první rozvinutí aroma

Kávovar na překapávanou kávu a ruční filtra

Pour-Over nebo překapávanou kávu

Ať už jde o kávovar Pour-Over nebo překapávanou kávu, kávový filtr od Melitta je vhodný pro oba druhy přípravy. Zejména ruční filtrace, nazývaná také Pour-Over, dnes zažívá skutečnou revival. Ale i stále nové inovace v oblasti kávovarů na překapávanou kávu umožňují stále větší individualizaci požitku z kávy.

 

Mission Eco & Care a FSC

Udržitelnost

FSC: Výrobky s označením FSC zajišťují, že se lesy využívají v souladu se sociálními, ekonomickými a ekologickými potřebami těchto a budoucích generací.

Mission eco&care: Mission eco&care je značka vyvinutá společností Melitta, která pomáhá spotřebitelům posoudit udržitelnost produktu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: