Mletá káva Wild Cowboy Crema 500g - Jemně pražená káva s hickory dřevem Arabica 100%

☕️ Kávová zrna z Brazílie a Ugandy

☕️ Praženo mistry z Německa Blank ROASTED

☕️ Díky pražení s hickory dřevem má káva nádhernou třešňovou vůni

☕️ Jemně praženo 25min při teplotách do 200°C

☕️ Skvělý chuťový profil: Ořechy, čokoláda, nugát

☕️ 100% Arabica

☕️ Každý den čerstvě praženo

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Skladem
Kód: 496
Značka: Blank ROAST
449 Kč 90 Kč / 100 g
Kategorie: ☕Káva
Hmotnost: 0.5 kg
Velikost balení: 500g
Druh kávovníku: Arabica
Doporučená příprava: Espresso, Moka konvička, Automatické kávovary
Forma kávy: Mletá káva, Směs
Kyselost: Nízká kyselost
Zěmě původu: Brazílie, Uganda

Divoká kovbojská kávová crema - vyjimečná chuť a jedinečné aroma

 

Zaujměte své smysly s Divokou kovbojskou kávou, která je zpracována s láskou a péčí. Tato vynikající směs zrn vytváří Wild Cowboy Creme, který vás okouzlí svým jedinečným aroma a plnou chutí. Nechte se unést do světa svobody, úspěchu a vzrušení s každým douškem této kávy a staňte se skutečným kovbojem.

 

 

Tato jedinečná směs kávy slibuje výjimečný den, ať už si ji připravujete ve svém plně automatickém kávovaru, moka konvičce nebo French pressu. Je také ideální pro filtrovanou kávu. Vydejte se na cestu potěšení kovboje či kovbojky a dejte si čas na to, abyste si užili každý doušek.

Divoký Cowboy je výběrová směs sestavená z nejkvalitnějších kávových zrn pocházejících z nejlepších pěstitelských oblastí v Brazílii a Ugandě. Tato 100% Arabica směs s cerrado fazolemi a nízkou kyselostí nabízí plné a jemně pražené aroma s tóny pražených ořechů, čokolády a nugátu. Její dokonalá tvorba krému v karamelové barvě vás zcela uchvátí.

 

Užijte si skvělou chuť už při otevření sáčku. Vůně, kterou vdechnete při přípravě této kávy, vám napoví, že jde o kávu s nízkou kyselostí, která vás bude provázet příjemně po celý den. Vaši přátelé si také všimnou této výjimečné kávy. Po dobrém jídle je skvělým společníkem a vaši hosté ocení vychutnávání této harmonicky vyvážené kávy.

Přidejte do svého života dávku dobrodružství a chuťových zážitků s Divokou kovbojskou kávovou cremou. Objednejte si ji ještě dnes a buďte pravým kovbojem v kávovém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: