Sada termosklenic (2 sklenice, 450 ml) – dvoustěnné sklenice na espresso – sklenice na kávu a latte macchiato, izolační sklo, lze mýt v myčce

☕️ Milu sklenice používá vysoce kvalitní a filigránské borosilikátové sklo. Navzdory hmotnosti absolutně robustní a odolný proti poškrábání. Ručně vyrobeno. Bez škodlivých látek, pachově a chuťově neutrální.

☕️ Dvoustěnné sklo izoluje extrémně dlouho. Teplé nápoje zůstávají pětkrát déle horké a studené nápoje zůstanou dlouho studené i bez ledových kostek. Odolné vůči tepelným nárazům. Bez kondenzace.

☕️ Ušlechtilé a moderně navržené termo sklenice s plovoucím efektem vykouzlí příjemnou atmosféru. Upoutá pozornost hostů. Také dezerty, koktejly atd. vypadají jako umělecká díla. Perfektní pro všechny oblíbené nápoje.

☕️ Různé velikosti pro větší flexibilitu díky rozmanitým nápojům. Sklenice jsou kompatibilní se všemi plně automatickými kávovary, vhodné do mikrovlnné trouby a vhodné do myčky. Chrání ruce před horkem a chladem.

☕️Pro stylový požitek jsou k dispozici ke každé sadě sklenic korkové podtácky zdarma. Včetně atraktivního obalu. Perfektní jako dárek. 

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Kód: 473
Značka: Milu
442 Kč 221 Kč / 1 ks
Kategorie: Sklenice na kávu
Hmotnost: 0.3 kg

Pozor horký! Každému z nás se určitě stalo, že šálek byl stejně horký jako samotný obsah, a člověk si rychle spálil prsty. My v Milu jsme proto navrhli moderní dvoustěnné termosklenice, které podtrhují požitek z aromatických nápojů a kávy s obzvlášť velkým stylem – doma nebo v kanceláři.

Dvojitá stěna zajišťuje nejen fantastickou tepelnou izolaci, ale také optický plovoucí efekt. Nápoj vypadá, že se ve skle elegantně vznáší. Tento poutač zaujme nejen hosty, ale i samotného hostitele. Milu se tak podařilo vykouzlit pozitivní a lehkou atmosféru ve vašem domě.

 

Sklenice Milu

Design s funkcí

Naše termoskla jsou vyrobena z kvalitního a filigránského borosilikátového skla, a navzdory hmotnosti jsou absolutně robustní a odolné proti poškrábání!

Speciální dvojitá stěna nabízí díky vzduchové vrstvě mezi skleněnými stěnami vysokou izolaci a nápoje zůstávají pětkrát déle horké než u běžných sklenic.

Perfekní termo skleničky nejen pro kávu, ale i pro další studené nápoje, které také dlouho udrží svou teplotu.

Kolísání teplot samozřejmě není vůbec žádný problém. Sklenice od Milu jsou odolné vůči tepelným šokům, tzn. horké nápoje mohou bez předehřívání a ledově studené nápoje bez předchozího ochlazení do sklenice. U studených nápojů se v létě nevytváří kondenzace a vnější stěna zůstává nádherně suchá.

Perfektní oblíbená sklenice pro každý den

Protože Milu znamená flexibilitu, rozhodli jsme se pro následující velikosti:

4dílná sada po 80 ml a 2dílné sady po 250 ml, 350 ml a 450 ml, a hodí se tak také do všech plně automatických kávovarů. 

Zvláštní plus

Abyste mohli své nové termosklenice Milu ještě lépe prezentovat, dostanete ke každé sklenici elegantní podtácek z korku. To vše pak přijde v atraktivním balení a hodí se tak báječně jako dárek například k novému nastěhování.

 

Termo sklenice

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 26.6.2024
Pěkný výrobek - použila jsem jako dárek k novému kávovaru.