Zrnková káva GUNNAR - Velmi silná Německá káva s nízkou kyselostí - 100% ušlechtilá Robusta zrna 1kg

  • POTŘEBUJETE HODNĚ KOFEINU? - S 534 mg kofeinu na 100 ml kávy patří naše zrna espressa mezi nejsilnější kávová zrna na světě. Vychutnejte si Espresso Robusta v plně automatickém KÁVOVARU, portafiltru nebo třeba v Moka.
  • NÍZKÁ KYSELOST - Naše espresso jsou vyvážená, plná s jemnými tóny hořké čokolády. Bez kyselin a hořkých látek. Kávová zrna na espresso, americano nebo cappuccino.
  • ušlechtilá zrnková káva BARISTA Z BLANK ROAST - Pečlivě vybraná, vysoce kvalitní kávová zrna Robusta z nejlepších pěstitelských oblastí na světě. Ceníme si udržitelnosti a spravedlnosti.
  • ŠETRNÉ PRAŽENÍ PRO INTENZIVNÍ VŮNĚ - Naše silná espresso kávová zrna se praží pomalu a šetrně. Jako tradiční německý výrobce kávy svému řemeslu rozumíme.
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Skladem
Kód: 119
Značka: Blank ROAST
799 Kč 80 Kč / 100 g
Kategorie: Speciály s vysokým obsahem kofeinu
Velikost balení: 1000g
Druh kávovníku: Robusta
Doporučená příprava: Espresso, Automatické kávovary
Forma kávy: Zrnková káva, Směs
Kyselost: Nízká kyselost

 

Užijte si kávu plnou síly a intenzivních chutí s kávovými zrny Blank Roast

Naše kávová zrna obsahují 534mg kofeinu na 100ml kávy, což je více než u většiny jiných kávových zrn na trhu. Naše kávová směs je plná výrazné chuti hořké čokolády a bez kyselosti, ideální pro espresso, americano nebo cappuccino. Kávová zrna Blank Roast jsou pečlivě vybírána z nejlepších pěstitelských oblastí na světě a jsou zpracovávána s ohledem na udržitelnost a spravedlivý obchod. S našimi kávovými zrny si můžete vychutnat šálek kávy, která přináší energii a sílu Gunnara v každém z nás. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: