Moka konvička na všechny typy vařičů včetně indukce - nerezová ocel - na 9 šálků(450ml)

Špičková kvalita… Milu používá vysoce kvalitní a nerezovou 430 ušlechtilou ocel. Bez jakýchkoliv škodlivých látek, pachově a chuťově neutrální: tedy chuť PUR. Absolutně zdravotně nezávadné, odolné proti teplu a vyrobeno na věčnost.

Funkčnost… Během několika minut a jednoduchých kroků se dostanete k lahodnému espressu se silnou vůní. Funguje na všech typech sporáků, dokonce i na indukci. 

Špičkový design... Ušlechtilý a klasicky navržený kávovar na espresso přináší jižní atmosféru do vašeho života a plný požitek z Vaší kávy. 

Komfort… Všechny díly lze bez námahy rozložit a lze je mýt v myčce pro ušetření Vaše času. Pohodlné ovládání jednou rukou.

Rozsáhlé příslušenství... pro extra radost z nákupu: Kartáč na čištění, tácek z korku pro stylovou prezentaci, taška na nošení, pro ochranu a snadnou přepravu, praktická dávkovací lžíce a náhradní těsnění.

Můžeme doručit do:
5.3.2024
Skladem
Kód: 450
Značka: Milu
742 Kč 742 Kč / 1 ks
Kategorie: Moka konvičky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.8 kg
Materiál: Nerezová ocel
Objem: 9 šálků
Pro indukci: Ano
Kávovar na espres

Čerstvá káva je top povzbuzovač a oblíbený nápoj pro malé přestávky v každodenním životě. Věděli jste, že průměrně v roce pijete tolik kávy, kolik se vejde do vany? Naším cílem je, aby vaše osobní časy byly co nejskvělejší. S moka konvičkou na espreso Milu se vám čerstvá káva podaří překvapivě jednoduše a Váš šálek naplní aromatickými látkami. 

Geniální myšlenka je promáčknout vodu kávou v jednoduchých krocích s nízkým tlakem páry a nechat stoupat nahoru. . Mnoho baristů a fanoušků kávy bude tuto přípravu s konvičkou na espresso milovat. Pozitivní účinek kávy je již dávno prokázán: Působí pozitivně na nervový systém a ještě k tomu zlepšuje vaši pozornost.

 

Upozornění:

Kávovar na espresso Milu je vyroben z vysoce kvalitní, nerezové oceli 430 a je stoprocentně pachově a chuťově neutrální. To zajišťuje čistý požitek. Kromě toho je bez jakýchkoliv škodlivých látek, tedy zdravotně zcela nezávadný, a tím je aktivním příspěvkem pro vaše zdraví. Během několika sekund se snadno rozloží a důkladně se čistí ručně. Lze jej ale také pohodlně mýt v myčce. Zvláštní pozornost si navíc zaslouží ovládání jednou rukou pro pohodlné nalévání.

 

Rozsah dodávky:

Abyste měli z Milu moka konvičky ještě větší radost, zašleme vám k Vašemu novému kávovaru rozsáhlé příslušenství: Podtácek, dávkovací lžíce, čisticí kartáč, přepravní taška, náhradní těsnění a návod pro bezpečnou a snadnou obsluhu. 

 

 

Mega nápad na dárek

Hledáš vždy znovu dárek, který není opuštěný a nudný, ale svým milým přátelům vykouzlí úsměv na tváři? Pak se rozhodni pro MILU vařič na espresso! Darujte jej společně s balením čerstvě pražených kávových zrn, nebo mlýnkem na kávu

Těšte se na fantastický zážitek s MILU a Kafistou.

 

 

 

Moka konvička Milu (indukce)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: