Black Ivory - MAHOUT'S BLEND - Luxusní Delikatesa z Thajska - 35g

Myslíte si, že nejdražší káva na světě je Kopi Luwak? Tak to už od roku 2012 není pravda. Nejdražší a nejluxusnější kávou světa je Black Ivory, kterou exkluzivně nabízíme u nás na Kafista.cz.

- Výjimečnost této kávy spočívá v tom, že je rafinována přes slony. Díky tomu je káva zbavená veškeré hořkosti a dostává nezapomenutelnou a jedinečnou chuť.

- Pro 1kg této kávy je použito 33kg vysoce kvalitní Arabica kávy Thajského původu.

 

Co je to MAHOUT'S BLEND?

Zkombinovali jsme originální kávu Black Ivory Coffee s nerafinovanou arabikou, abychom vytvořili cenově dostupnější variantu při zachování některých charakteristických vlastností, které proslavily kávu Black Ivory. Ideální varianta pro ty kteří chtějí ochutnat dostupnější variantu nejdražší kávy na světě Black Ivory.

 

Chuť: čokolády, sladu a mandlí s nádechem trávy.

 

 

 Objednávka obsahuje:

  •  1 x 35 gramů

Toto zboží pro Vás odebíráme přímo od výrobce z důvodu čerstvosti, proto zde máme individuální podmínky nákupu:

Tato káva nelze objednat na dobírku(pouze platba předem). Objednáním potvrzujete povinnost převzít zásilku. Dodací doba je cca 10-12 pracovních dnů.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Na dotaz
Kód: 517
Značka: Black Ivory
2 890 Kč 8 257 Kč / 100 g
Kategorie: ☕Káva
Hmotnost: 0.035 kg

Káva Black Ivory z Thajska - Luxusní Delikatesa

Představujeme vám exkluzivní kávu Black Ivory, doslova šperk mezi kávami, který si zaslouží místo ve vašem šálku.

 

Proč je tato káva exkluzivnější než Kopi Luwak (Cibetková káva)?

Díky tomu, že sloni oproti cibetkám nekonzumují maso, tak mají jinak uzpůsobený trávicí trakt, který není tolik agresivní a zároveň kávu zbaví veškeré přirozené hořkosti. V kávě tak zůstane mnohem kvalitnější chuťový profil a zároveň dokonalá jemnost.

 

Původ a Zpracování:

Káva Black Ivory je unikátní tím, že prochází trávicím traktem slonů. Každé zrno této vzácné kávy je pečlivě vybráno a zpracováno v Thajsku, kde sloni konzumují pouze nejkvalitnější arabika kávová zrna. Po tom co káva projde trávicím traktem slonů jsou zrna opatrně extrahována. Tento neobvyklý proces zanechává kávě Black Ivory svěží a jemnou chuť s nádechem sladkosti a bez jakýchkoli stop hořkosti.

 

Naši sloni žijí ve vesnicích v thajské provincii Surin a kávové třešně se vozí z Chiang Mai. Pro slony jsou vybírány pouze ty nejsladší a nejvybranější třešně, které je konzumují a oddělují. Poté, co boby projdou tělem slona, ​​třídíme a vybíráme jen ty nejlepší boby, čistíme je a pražíme na objednávku. Tento proces je zcela přirozený, aby chránil životní prostředí a získal všechny přirozené a charakteristické chutě jemných kávových zrn.

 

 

Proč je Káva Black Ivory Tak Vzácná a Ceněná?

Každá šálek kávy Black Ivory přináší nejen jedinečný chuťový zážitek, ale i příběh o péči a tradici. Každý krok ve výrobě této kávy je prováděn s ohledem na kvalitu a detail, což se odráží v její ceně. Pro každý kilogram této kávy je potřeba až 33 kilogramů nejlepších arabika kávových zrn, která jsou podávána slonům. Každé zrno je pak ručně vybráno a zpracováno s nejvyšší péčí, aby byla zachována její jedinečná chuť a aroma. Výroba je navíc přísně omezená a hlídaná, takže se káva na trh dostává jen ve velmi malém a omezeném množství. Podává se pouze v nejluxusnějších hotelech světa a to hlavně na Maledivách a bohatých Arabských státech.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: