Moka konvička na všechny typy vařičů včetně indukce - nerezová ocel - na 4 šálky(200ml)

Špičková kvalita… Milu používá vysoce kvalitní a nerezovou 430 ušlechtilou ocel. Bez jakýchkoliv škodlivých látek, pachově a chuťově neutrální: tedy chuť PUR. Absolutně zdravotně nezávadné, odolné proti teplu a vyrobeno na věčnost.

Funkčnost… Během několika minut a jednoduchých kroků se dostanete k lahodnému espressu se silnou vůní. Funguje na všech typech sporáků, dokonce i na indukci. 

Špičkový design... Ušlechtilý a klasicky navržený kávovar na espresso přináší jižní atmosféru do vašeho života a plný požitek z Vaší kávy. 

Komfort… Všechny díly lze bez námahy rozložit a lze je mýt v myčce pro ušetření Vaše času. Pohodlné ovládání jednou rukou.

Rozsáhlé příslušenství... pro extra radost z nákupu: Kartáč na čištění, tácek z korku pro stylovou prezentaci, taška na nošení, pro ochranu a snadnou přepravu, praktická dávkovací lžíce a náhradní těsnění.

Můžeme doručit do:
27.6.2024
Skladem
Kód: 448
Značka: Milu
582 Kč 582 Kč / 1 ks
Kategorie: Moka konvičky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Materiál: Nerezová ocel
Objem: 4 šálky
Pro indukci: Ano
Kávovar na espres

Čerstvá káva je top povzbuzovač a oblíbený nápoj pro malé přestávky v každodenním životě. Věděli jste, že průměrně v roce pijete tolik kávy, kolik se vejde do vany? Naším cílem je, aby vaše osobní časy byly co nejskvělejší. S moka konvičkou na espreso Milu se vám čerstvá káva podaří překvapivě jednoduše a Váš šálek naplní aromatickými látkami. 

Geniální myšlenka je promáčknout vodu kávou v jednoduchých krocích s nízkým tlakem páry a nechat stoupat nahoru. . Mnoho baristů a fanoušků kávy bude tuto přípravu s konvičkou na espresso milovat. Pozitivní účinek kávy je již dávno prokázán: Působí pozitivně na nervový systém a ještě k tomu zlepšuje vaši pozornost.

 

Upozornění:

Kávovar na espresso Milu je vyroben z vysoce kvalitní, nerezové oceli 430 a je stoprocentně pachově a chuťově neutrální. To zajišťuje čistý požitek. Kromě toho je bez jakýchkoliv škodlivých látek, tedy zdravotně zcela nezávadný, a tím je aktivním příspěvkem pro vaše zdraví. Během několika sekund se snadno rozloží a důkladně se čistí ručně. Lze jej ale také pohodlně mýt v myčce. Zvláštní pozornost si navíc zaslouží ovládání jednou rukou pro pohodlné nalévání.

 

Rozsah dodávky:

Abyste měli z Milu moka konvičky ještě větší radost, zašleme vám k Vašemu novému kávovaru rozsáhlé příslušenství: Podtácek, dávkovací lžíce, čisticí kartáč, přepravní taška, náhradní těsnění a návod pro bezpečnou a snadnou obsluhu. 

 

 

Mega nápad na dárek

Hledáš vždy znovu dárek, který není nudný, ale vašim milým přátelům vykouzlí úsměv na tváři? Pak se rozhodni pro MILU vařič na espresso! Darujte jej společně s balením čerstvě pražených kávových zrn, nebo mlýnkem na kávu

Těšte se na fantastický zážitek s MILU a Kafistou.

 

 

 

Moka konvička Milu (indukce)

5
5x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VN Avatar autora | 8.5.2024
Konvička je velmi elegantní, vyrobená z masivního nerezu, čili žádný laciný plech. Káva z konvičky je velice chutná a oproti "turkovi" parádně silná. Jenom jsem nepřišel na to, k čemu slouží na odměrce na kávu onen zubatý skřipec.
3
VN Avatar autora | 6.5.2024
Zatím nevím, u konvičky chybí český návod.
5
Avatar autora | 5.5.2024
Vaření kávy jak na plynovém nebo benzínovém vařiči v přírodě bez problému . Na rozdíl od hliníkového provedení není u tohoto výrobku cítit pachuť .
5
LF Avatar autora | 28.4.2024
Nemohu sic referovat za "obdarovanou" rodinku, ale já byla spokojená za perfektní vyřízení mé objednávky. Jste skvělá společnost. Výrobek byl novou majitelkou předemnou rozbalení a zatím vše v naprostém pořádku. Mám radost,že z tohoto nákupu máme "všichni radost" Děkuji za vše 👍
5
S Avatar autora | 9.4.2024
Moka konvička je super, vyrobena z nerezu. Na indukčním sporáku funguje bez problémů. Možnost dát poloviční množství kávy.