Zrnková káva LUCIFERS ROAST - degustační balíček 200g, 100% Robusta, vysoká dávka kofeinu

  • ☕️SÍLA - s obsahem kofeinu vyšším než 2,8% nebo až 571mg kofeinu (250ml) mají naše zrna až 6x více kofeinu než běžné kávy a proto prokazatelně patří mezi nejsilnější kávy na světě.
  • ☕️PRAŽENÍ  - vybraná zrna Robusta tradičně pražíme v malých bubnech, což trvá déle a trochu zhořkne, ale sníží se obsah (chlorogenových) kyselinTo je to, co milovníci na našem espressu tolik oceňují.
  • ☕️CHUŤ - Pod hustou cremou chutná naše káva silně, ořechově s jemnými čokoládovými tóny, což z ní dělá pravé italské espresso, které již získalo různá ocenění.
  • ☕️VÍTĚZ TESTU - Již léta patříme mezi nejlépe testovaná kávová zrna na známých testovacích stránkách vergleich.org, topratgeber24.de  a dalších. 
  • ♻️  UDRŽITELNOST  - Ekologické pěstování kávových zrn našimi dlouholetými partnerskými farmáři a následné zpracování se zcela obejde bez použití aditiv či zvýrazňovačů chuti. Naše obaly jsou 100% recyklovatelné, což v konečném důsledku činí celou výrobu udržitelnou. Zbytky kávové sedliny jsou navíc výborným hnojivem pro rostliny nebo se dají dokonce použít jako pleťová maska.
  • ☕️SPOKOJENOST  - Tisíce vracejících se zákazníků potvrzují naši práci a naše služby. 
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Skladem
Kód: 143
199 Kč 100 Kč / 100 g
Kategorie: Ochutnávkové balíčky kávy
Hmotnost: 0.5 kg
Velikost balení: 200g
Druh kávovníku: Robusta
Doporučená příprava: Espresso, Automatické kávovary
Forma kávy: Zrnková káva, Směs
Kyselost: Nízká kyselost
Zěmě původu: Brazílie, Indie
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: